kurulum kılavuzları

başlamak içinbir kılavuz seçin.

MeMail, Microsoft Outlook, Apple Mail, Gmail ve diğerleri dahil olmak üzere çoğu işletim sistemi ve e-posta uygulamasıyla uyumludur. Kişiler, takvimler, notlar ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm posta kutunuz senkronize edilebilir.

MeMail, Microsoft Outlook, Apple Mail, Gmail ve diğerleri dahil olmak üzere çoğu işletim sistemi ve e-posta uygulamasıyla uyumludur. Kişiler, takvimler, notlar ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm posta kutunuz senkronize edilebilir. Diğerleri için POP, IMAP ve SMTP ayarları kılavuzuna bakın.

  • E-posta hesabınızı kurarken
  • 1. E-posta türü olarak "Exchange" seçin
  • 2. Gelen kutusu e-posta adresinizi girin (örn. mike@memail.com)
  • 3. Gelen kutusu şifrenizi girin
  • 4. Arkanıza yaslanın ve geri kalan her şeyi sunucularımızın halletmesine izin verin.

MeMail'in sunucularının tümü, Microsoft tarafından bu makalede açıklanan ayarların otomatik olarak keşfedilmesiyle kurulmuştur: Exchange Server'da Autodiscover hizmeti. Bu, tüm büyük e-posta uygulamaları için (Windows, macOS, iOS ve Android için Outlook, macOS ve iOS için Apple Mail, Android Mail, Thunderbird, Blackberry Inbox ve diğer tüm EWS uyumlu e-posta uygulamaları dahil), uygulamanın sunucu adresleri, şifreleme türü, bağlantı noktası numaraları vb. dahil olmak üzere tüm ayarları sunucularımızdan otomatik olarak çekmesi için yalnızca e-postanızı ve şifrenizi girmeniz gerektiği anlamına gelir.

devam edin, e-posta adresinizi aşağıda oluşturun!

Binlerce seçenek ve 0.00/ay'dan* başlayan fiyatlarla, kişiliğinizi ifade eden bir e-posta adresi bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

*Tüm fiyatlara % KDV dahildir, ana ülke bazında

BAŞA DÖN